BIOmýdla

Přírodní složení, více než 95 % v biokvalitě.

hlavní stránka » produkty » tělová kosmetika » tuhá mýdla


Detoxikační mýdlo

s grapefruitem, citronem a mořskou řasou

Dokonalá obnova a detoxikace spolu s vyživením a zpevněním pokožky pomocí vitaminů, minerálů a aminokyselin obsažených v mořské řase. Citrusové aroma navíc působí příznivě na psychiku, příjemný pocit regenerace a celkové pohody. (150 g)
Klikněte zde pro zobrazení složení výrobkuUklidňující a zvlhčující mýdlo

s levandulí, aloe vera a jojobou

Vychutnejte si relaxační vůni levandule a nechte svou pokožku hýčkat zjemňujícími a hydratačními vlastnostmi aloe vera a jojoby. (150 g)
Klikněte zde pro zobrazení složení výrobkuRevitalizační mýdlo

se skořicí a pomerančem

Obnovte svou energii aromatickými vůněmi skořice, ve vyvážené kombinaci se sladkým pomerančem a hřebíčkem. Mýdlo má kombinací skořice a hřebíčkového oleje antimikrobiální vlastnosti a působí tak jako prevence dermatitidy. Skořicová kůra napomáhá díky mírnému peelingovému efektu rychlejší regeneraci odumřelých kožních buněk a přispívá k optimální revitalizaci kůže. Vaše pokožka i mysl bude osvěžená, posílená a plná energie i díky mírnému ovocnému aroma. (150 g)
Klikněte zde pro zobrazení složení výrobkuZjemňující mýdlo

s medem, otrubami a ovesnými vločkami

Dokonalé zjemnění a odpočinek pro Vaši pokožku díky unikátní kombinaci účinných složek. Med pokožku zjemní a zregeneruje, otruby, ovesné vločky a mletá skořicová kůra se postarají o velmi jemné odstranění odumřelých kožních buněk. Pokožka si získá neuvěřitelnou hebkost, bude dokonale vyživená a kořenité aroma povzbudí i Vaše smysly. (150 g)
Klikněte zde pro zobrazení složení výrobkuČistící mýdlo

s olivami, tea-tree a eukalyptem

Hledáte-li zotavení pro pokožku i vaše pocity, vybrali jste si správně. Povzbuzující vůně a vlastnosti eukalyptu ve spojení s tea tree dokonale vyčistí pokožku a poskytnou antibakteriální a antimykotický účinek. Olivový olej tyto účinky posílí a dodá pokožce pružnost a jemnost. Kombinace těchto látek přitom na pokožce nezanechává mastný film a účinky jsou vynikající i při použití v oblastech s tvrdou vodou. Vhodné i pro alergiky. (150 g)
Klikněte zde pro zobrazení složení výrobku

Už jste vyzkoušeli další bio produkty Bentley Organic?

Detoxikační řada
s grapefruitem, citronem
a mořskou řasou

Více informací
Uklidňující a zvlhčující řada
s levandulí, aloe vera
a jojobou

Více informací
Zjemňující řada
s medem, otrubami
a ovesnými vločkami

Více informací
Revitalizační řada
se skořicí, pomerančem
a hřebíčkem

view range
Čistící řada
s olivami, tea-tree
a eukalyptem

view range

Site Design & Development By
Cube³Marketing.com