Vlasová kosmetika


hlavní stránka » produkty » vlasová kosmetika


Kondicionér pro všechny typy vlasů

se slunečnicí, bambuckým máslem, aloe vera a heřmánkem

100% přírodní složení, z toho 75 % v biokvalitě

Výjimečná kombinace ovocných a rostlinných výtažků s bambuckým máslem a bio oleji pro ošetření, ochranu a výživu všech typů vlasů. Výtažek z aloe vera poskytuje dokonalou hydrataci a přirozeně působí na výživu a správnou kondici vlasů i pokožky. Tyto účinky jsou posíleny bambuckým máslem a olivovým, slunečnicovým a kokosovým olejem, které zabezpečují kromě podpory obnovení přirozeného obsahu vody ve vlasu i jeho přirozenou ochranu před nepříznivým vlivy prostředí a zlepšují jeho pružnost. Esenciální ovocné oleje mají antiseptické a antioxidační účinky. Extrakty z bergamotu a heřmánku přispívají k celkovému zklidnění vlasové pokožky.

Použití: Pro dosažení nejlepšího efektu umyjte vlasy šamponem Bentley Organic dle vašeho typu vlasů. Kondicioner aplikujte po umytí do ručníkem vysušených vlasů, nechejte působit a poté opláchněte. Pro intenzivní regeneraci je možno použít kondicioner i jako vlasovou masku nebo jako bezoplachový kondiciner. Vlasy umývejte a oplachujte vlažnou vodou, nikdy ne horkou. (250 ml)

Klikněte zde pro zobrazení složení výrobkuŠampon pro normální až mastné vlasy

s tea tree, aloe vera, citronem a mátou

100% přírodní složení, z toho 70 % v biokvalitě

Unikátní kombinace darů přírody pro osvěžené a lesklé vlasy. Tea tree důkladně čistí, poskytuje antibakteriální účinek, zklidňuje a příznivě ovlivňuje podrážděnou vlasovou pokožku. Aloe vera dodává potřebnou hydrataci. Přídavek extraktu z máty zesiluje průnik aktivních látek obsažených přísad jak do pokožky, tak do struktury vlasu a přispívá ke zlepšení jejich hydratace. Rozmarýnová silice, kromě zlepšení pevnosti a pružnosti vlasu i pokožky, aktivně stimuluje celý organismus. Kombinace antibakteriálních účinků tea tree a eukalyptového oleje spolu s aloe vera, citronem a mátou zanechají vaše vlasy hebké, lesklé a posilněné. (250 ml)

Klikněte zde pro zobrazení složení výrobkuŠampon pro suché a poškozené vlasy

s granátovým jablkem, olivami, aloe vera a pomerančem

100% přírodní složení, z toho 70 % v biokvalitě

Poškozeným vlasům dodává výživu a hydrataci, podporuje regeneraci a výtažky ze sladkého pomeranče oživují lesk vlasů. Granátové jablko díky vysokému obsahu antioxidačních látek a vitamínů zklidňuje a ochraňuje pokožku a oslabené vlasy a současně chrání vlasy a jejich barvu před účinky slunečního záření. Vše je znásobeno dalšími aktivními látkami jako jsou výtažky z hřebíčkového oleje, semen grapefruitu a bergamotu. Vlasové vlákno je dále chráněno blahodárnými vlastnostmi olivového oleje spolu s aloe vera, které napomáhá obnovení hydratace. Toto složení navíc díky aromaterapeutickým účinkům přírodních složek a koření příjemně povzbuzuje mysl. (250 ml)

Klikněte zde pro zobrazení složení výrobkuŠampon pro normální až suché vlasy

s levandulí, aloe vera a jojobou

100% přírodní složení, z toho 70 % v biokvalitě

Zklidňující levandule a květ mučenky spolu v kombinaci s blahodárným aloe vera a jojobou dodávají vlasům i vlasové pokožce výživu, potřebnou hydrataci a navracejí jí přirozenou rovnováhu. Nádherná vůně a zvýšená ochrana pro vlasy i pokožku od darů přírody. (250 ml)

Klikněte zde pro zobrazení složení výrobkuŠampon pro časté mytí

s pomerančem, citronem, grapefruitem a heřmánkem

100% přírodní složení, z toho 70 % v biokvalitě

Citrusy mají detoxikačními účinky a v kombinaci s heřmánkem stimulují a regenerují vlasy, které jsou zatěžovány častým mytím. Vyvážený komplex extraktů z květu heřmánku a olejů z kůry a semen citrusových plodů působí významně na zklidnění pokožky a zlepšuje její kondici. Aloe vera udržuje přirozený obsah vody jak v pokožce tak ve vlasovém vláknu. Tato unikátní kobinace darů přírody se dále vyznačuje velmi dobrými antimikrobiálními vlastnostmi a přispívá k zdravému vzhledu vlasů i vlasové pokožky. Citrusové aroma příjemně povzbuzuje psychiku. Pro příjemný pocit a jedinečnost každého dne. (250 ml)

Klikněte zde pro zobrazení složení výrobku

Už jste vyzkoušeli další bioprodukty Bentley Organic?

Bio produkty pro děti

Pro zobrazení produktů z tohoto sortimentu
klikněte sem

Tělová kosmetika

Pro zobrazení produktů z tohoto sortimentu
klikněte sem

Vlasová kosmetika

Pro zobrazení produktů z tohoto sortimentu
klikněte sem

Péče o domácnost

Pro zobrazení produktů z tohoto sortimentu
klikněte semSite Design & Development By
Cube³Marketing.com